Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna Księgowa /Główny Księgowy
Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres zadań:
kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, ustawą o rachunkowości
zarządzanie Działem Księgowym
merytoryczne wsparcie dla podległych pracowników
sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, RZIS, Rachunek przepływów, zmiany w kapitale)
konsolidacja sprawozdań
sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych)
współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz procesami i procedurami księgowymi

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość
5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/Zastępcy Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej
bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym
znajomość zasad prowadzenia działalności w SSE
biegła znajomość pakietu MS Office
znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP będzie dodatkowym atutem
wysokie umiejętności komunikacyjne i
umiejętność analitycznego myślenia
bardzo dobra organizacja pracy
inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

Firma oferuje:
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
umowę o pracę oraz dodatkowy pakiet socjalny
przyjazną atmosferę w pracy
niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres jsterna@chronosconsulting.com oraz klauzuli: ""Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."