ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Dla naszego Klienta – jednego z liderów branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującego się w sensoryce, systemach identyfikacji radiowej RFID, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu,
poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera sprzedaży na region woj. wielkopolskiego.
Szukamy osób, które są dobrze zorganizowane i lubią pracować w sprzedaży. Nie jest konieczne, aby kandydat posiadał duże doświadczenie w handlu urządzeniami automatyki przemysłowej.
Zapraszamy również absolwentów studiów na kierunku automatyka, robotyka, mechanika, mechatronika, informatyka lub innych pokrewnych.
Dla nas liczy się motywacja do pracy w handlu, zdolności interpersonalne oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń.
Inżynier Sprzedaży - branża automatyki przemysłowej
Region: woj. wielkopolskie
Chcemy powierzyć Ci takie zadania jak:
• Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń.
• Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych.
• Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie - województwo wielkopolskie.
• Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia.
U kandydatów zwracamy uwagę na:
• Wiedzę techniczną w obszarze automatyki przemysłowej (mile widziane, gdy jest poparta doświadczeniem).
• Wyksztalcenie- preferujemy wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne.
• Znajomość języka angielskiego - preferowany poziom B2.
• Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych.
Nasza oferta dla Ciebie:
• Umowa o pracę na pełny etat.
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze.
• Wysokie premie za realizację planu sprzedaży.
• Samochód służbowy średniej klasy- kompakt.
• Praca w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu.
• Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży.
• Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych - firma posiada własne Centrum Szkoleń technicznych, a dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@illustro.pl
Tel. kontaktowy: 77/54-30-560
W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).