Ogłoszenia na Facebooku
rekomendacji na Google

Jak reklamować się w naszym serwisie

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy precyzyjne umieszczanie graficznych form reklamowych w naszym serwisie w oparciu o rodzaj działalności klienta, jego położenie geograficzne czy też preferencje czasowe.

Co to oznacza w praktyce?

Reklama według Kategorii (Content based Targeting)

Klienci oferujący swoje produkty / usługi z wybranej branży, mogą wybrać opcję wyświetlania ich reklam w sprecyzowanych kategoriach naszego serwisu. Tak precyzyjny dobór odbiorców reklamy wpływa znacznie na jej skuteczność.

Reklama według lokacji (GEO Targeting)

Klienci oferujący swoje produkty / usługi tylko na terenie danego kraju mogą wybrać opcję wyświetlania ich reklam tylko dla internautów odwiedzających naszą stronę tylko w tym kraju lub regionie. Tak precyzyjny dobór odbiorców reklamy wpływa znacznie na jej skuteczność.

Możliwy jest także wybór grupy opcji (kraj, kategoria, godzina wyświetlania) w dowolnej konfiguracji.

Kampanie reklamowe i zamówienia specjalne

W naszej ofercie reklamowej znajduje się także obsługa kampanii reklamowych opartych na ekskluzywnym dostępie do powierzchni reklamowych naszego serwisu. Wybierając tę opcję klient ma możliwość wykupienia danej powierzchni reklamowej na wyłączność, na określony czasu.


Cennik i zamówienia

Kliknij aby ściagnąć aktualny cennik w formacie PDF

Jedynym i wyłącznym przedstawicielem handlowym produktów reklamowych Ogłoszenia.com, jest Biuro Reklamy PROXUS Media Group w Kanadzie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową i kontaktu z Biurem Reklamy.

PROXUS Media Group
Tel.: +1 416 900.6641
Email: Kinknij aby wysłać email

Copyright 2009 Proxus Media Group. Wszelkie prawa do kopiowania, wykorzystywania zamieszczonych tresci zabronione.